Yağ Filtreleri
1028
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1028,bridge-core-1.0.5,cstmsrch_bridgelanding.qodeinteractive.com,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Yağ Filtreleri

Yağ Filtreleri

Yağ filtresi hava kompresörlerinde vida bloğunun verimliliği ve dayanıklılığı açısından kilit bir rol oynamaktadır. Roffix’in, sektördeki tecrübesi sayesinde hava kompresörleri için sunmuş olduğu geniş yağ filtresi ürün grubu, yağ akışı sırasında oluşan ve vida bloğundaki rotorları aşındırabilecek metal partiküller, yanma parçacıkları ve toz gibi partikülleri süzer.

 

Yağ filtresinin zamanında değiştirilmemesi durumunda vida bloğu başta olmak üzere birçok kompresör bileşeninin çalışma sağlığı tehlikeye girecektir.

 

Bu yağ filtrelerinin ani basınç ve sıcaklık değişimlerine dayanıklı olması gerektiği unutulmamalıdır. Genellikle spin-on tarzda kullanılan yağ filtreleri gelecek talebe göre bypass valfi ile sunulabilmektedir. Ayrıca hava kompresörlerinin çalışma şartları da göz önünde bulundurularak Roffix yağ filtreleri 20 bar basınçta çalışabilmektedir. Bu bağlamda üretilen her parti filtre, döngüsel ve maksimum çalışma basıncı dayanıklılık performans testlerine tabi tutulur.

 

Diğer taraftan otomotiv sektöründe kullanılan yağ filtreleri motor performansı ve dayanıklılığı açısından kilit bir parçalardır. Roffix’in sunmuş olduğu yağ filtreleri, hava kompresöründe olduğu gibi yağ akışı sırasında oluşan ve motora hasar verebilecek metal partiküller, yanma parçacıkları ve toz gibi partikülleri süzer. Motorun iç sürtünmesini, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını azaltmak için yağ filtrelerinin düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.

Ürünlerimiz

Separatör Filtreleri

Separatör Filtreleri

İncele
Yağ Filtreleri

Yağ Filtreleri

İncele
Hava Filtreleri

Hava Filtreleri

İncele
Yakıt Filtreleri

Yakıt Filtreleri

İncele
Kabin Filtreleri

Kabin Filtreleri

İncele
Hat Filtre Elementleri

Hat Filtre Elementleri

İncele
5000

Filtre Çeşidi

1500000

Üretim Kapasitesi

30+

Ülkeye ihracat