Hava Filtreleri
1029
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1029,bridge-core-1.0.5,cstmsrch_bridgelanding.qodeinteractive.com,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Hava Filtreleri

Hava Filtreleri

Hava kompresörlerinde hava filtresi, dış ortamdan emilen havanın toz ve kirden arınmasını sağlayarak sisteme temiz hava girmesine yardımcı olur. Böylece toz ve kir kaynaklı bileşenlerinin aşınma sorununu engelleyerek kompresörün sağlığını korur.

 

Hava filtresi zamanında değiştirilmediği taktirde emilen hava debisi düşeceği için sistemden çıkan hava debisi de düşecektir. Ayrıca kompresör daha fazla hava emmeye çalışacağı için enerji sarfiyatı artacaktır.

 

Müşteri taleplerine göre çok çeşitli hava filtreleri üreten Roffix, kompresörün kullanıldığı ortam şartlarına bağlı olarak yüksek toz tutma seviyelerine sahip özel uygulama hava filtreleri de sunmaktadır.

 

Diğer taraftan otomotiv sektöründe kullanılan hava filtreleri, en iyi motor performansını ve en etkin dayanıklılığı sunmanın anahtarıdır. Hem dizel hem de benzinli motorlarda Roffix’in sunmuş olduğu hava filtreleri, dışarıdaki havada bulunan partiküllerin motora girmesini engeller. Hava giriş sistemini güvence altına almak, yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarını azaltmak için hava filtrelerinin düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.

Ürünlerimiz

Separatör Filtreleri

Separatör Filtreleri

İncele
Yağ Filtreleri

Yağ Filtreleri

İncele
Hava Filtreleri

Hava Filtreleri

İncele
Yakıt Filtreleri

Yakıt Filtreleri

İncele
Kabin Filtreleri

Kabin Filtreleri

İncele
Hat Filtre Elementleri

Hat Filtre Elementleri

İncele
5000

Filtre Çeşidi

1500000

Üretim Kapasitesi

30+

Ülkeye ihracat